• język migowy
  • e-mail
  • telefon: +48 32 43 12 926
  • lokalizacja
  • BiP
Strona główna/O szkole/Innowacja pedagogiczna/Innowacja pedagogiczna - Klucz do sukcesu

Innowacja pedagogiczna - Klucz do sukcesu

Nastał kolejny rok XXI wieku… Wieku, w którym to coraz częściej podróżujemy za granicę, a w życiu codziennym korzystamy z przeróżnych technologicznych osiągnięć.
Nauczyciele SP 4, obserwując otaczającą nas rzeczywistość, pragną przygotowywać dzieci, już od najmłodszych lat, do życia w tych niezwykłych czasach. Dlatego p. mgr J. Juda, p. mgr K. Pękała oraz p. mgr G. Salamon, skierowały do uczniów klas pierwszych w bieżącym roku szkolnym, wyjątkową ofertę edukacyjną - maluchy mogą uczestniczyć w dodatkowych zajęciach z języka angielskiego i edukacji informatycznej w ramach innowacji pedagogicznej „ Klucz do sukcesu”.

Dzięki tym zajęciom, uczniowie pogłębią umiejętność komunikowania się w języku angielskim, a także nauczą się programowania - a wszystko to w naszej nowej sali projektów (wyposażonej w nowoczesne urządzenia IT, m.in. dywan interaktywny, tablety, roboty, klocki Lego WeDo, kamerki).

W ramach projektu nauczyciele będą kontynuować współpracę ze szkołą w Grecji po to, by pierwszoklasiści na bieżąco wykorzystywali nabyte umiejętności do porozumiewania się z koleżankami i kolegami ze szkoły partnerskiej. Będzie to taka wirtualna podróż za granicę Polski.

Padlet projektu

Zobacz efekty naszej pracy!

Z Dashem zwiedzamy biegun

Kolejne zajęcia w ramach innowacji dla klas 1a i 1b, za nami. Tym razem razem z naszymi robotami, wybraliśmy się, by zwiedzić biegun

Urodzinki Dasha...

1 marca, nasze roboty Dasche i Doty, obchodziły urodzinki! Uroczystość przygotowały pierwszaczki, podczas zajęć projektowych z kodowania. Były ciasteczka, świeczki i sto lat, ale przede wszystkim wspaniała zabawa!

Czas na Dasha i Dota...

Podczas kolejnych zajęć w ramach innowacji pedagogicznej, naszym kochanym ,,milusińskim" z klas Ia oraz Ib udało się poznać roboty Dashe i Doty. Zabawa była SUPER!!!

Polsko-greckie symbole

Na ostatnich zajęciach naszej szkolnej innowacji, uczniowie poznawali różne polsko-greckie symbole i tworzyli z nich wspólne plakaty. Spisali się znakomicie:)

Kodujemy...

W ramach realizacji naszej innowacji pedagogicznej, pierwszoklasiści poznali ostatnio malutkie roboty Ozoboty, zakodowali dla nich trasy i sprawdzili czy roboty rzeczywiście wykonują zakodowane polecenie... Zabawa była wspaniała, a uśmiechnięte mówią same za siebie.

Kategoria: Powiązane pliki [1]
Format Data publikacji / aktualizacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Innowacja pedagogiczna - Klucz do sukcesu
docx 2021-08-10 Innowacja pedagogiczna - Klucz do sukcesu
Zobacz: rejestr zmian pliku, ilość pobrań: 43
Innowacja pedagogiczna - Klucz do sukcesu 24KB -
do góry