• język migowy
  • e-mail
  • telefon: +48 32 43 12 926
  • lokalizacja
  • BiP
Strona główna/O szkole/Projekty edukacyjne/Erasmus/Wycieczka do Katalonii w dn. 20 -25.11.2016

Wycieczka do Katalonii w dn. 20 -25.11.2016

Katalońska przygoda... - piszą o nas!

Kilka słów na temat naszej katalońskiej przygody można przeczytać na stronie Czerwionki - Leszczyn. Zapraszamy do lektury;)
http://www.czerwionka-leszczyny.pl/index.php… 

Reportaż z pobytu szkół partnerskich w Katalonii w miejscowej telewizji

Po raz kolejny nasi uczniowie wystąpili w katalońskiej telewizji. Tym razem lokalni dziennikarze nagrali reportaż z naszego tygodniowego pobytu w Llinars del Valles i okolicach. Zapraszamy do obejrzenia;)
http://agendatvllinars.videotecaip.com/video-sd.php… 

Pożegnanie z nowymi przyjaciółmi i ...wracamy...

Wszystko co dobre, szybko się kończy...Jeszcze kilka chwil i nasza podróż dobiegnie końca

Pożegnanie z nowymi przyjaciółmi i ...wracamy...

Dzień 5

Dzisiaj nasi uczniowie od rana uczestniczyli w codziennych zajęciach swoich partnerów. Tworzyli avatary, uczyli się tańców oraz próbowali origami. Nauczyciele w tym czasie brali udział w kolejnych warsztatach tworzenia lalek Fofuchas. To kolejna atrakcja, którą tuż po powrocie zafundujemy uczniom naszej szkoły. Mamy nadzieję, że wszystkie warsztaty zachwycą naszą społeczność tak samo jak nas. Na dzisiejszy lunch kataloński kucharz przygotował specjalnie dla nas typowy przysmak jakim jest Paella.

To pyszna potrawa dla miłośników owoców morza. Popołudnie spędziliśmy znowu w Barcelonie w królestwie Gaudiego, czyli w Parku Guell. Odkrywaliśmy również piękno katalońskiej stolicy, spacerując po głównych ulicach miasta, które po zmroku zachwycają już Bożonarodzeniowymi dekoracjami. Zakupiliśmy również pamiątki na słynnej La Rambla, co oznacza, że powoli szykujemy się do powrotu. Póki co, jeszcze cieszymy się ostatnimi chwilami naszej hiszpańskiej przygody

Wieczorne wiadomości w Barcelonie z udziałem naszych uczniów

Obejrzyj tutaj: http://www.ccma.cat/tv3/super3/infok/ 

do góry