Pierwsze spotkanie z Dashem i Dotem

Nasza szkoła wzbogaciła się ostatnio o 6 zestawów robotów edukacyjntch Dash i Dot. Te wspaniałe robociki wiele potrafią. Będą nam pomagały wprowadzać dzieci w świat programowania nieco inaczej. Uczniowie klasy czwartej wykorzystają je podczas zajęć komputerowych na lekcjach z programowania, które będą przeprowadzane w związku z przystąpieniem szkoły do ogłoszonego prze MEN pilotażu programowania i realizowanej w związku z tym w naszej szkole przez p. G. Salamon i K. Pękała innowacji pedagogicznej. Uczniowie pozostałych klas będą równiż programować z pomocą robotów na zaj. komputerowych i informatyce. Pierwsze lody zostały przełamane, roboty spisują się wspaniale, a uczniowie są zachwyceni ...

Pierwsze spotkanie z Dashem i Dotem