Informacja PPP

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Czerwionce-Leszczynach

Drodzy Rodzice!
Z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Jąkających się logopedzi z PPP w Czerwionce-Leszczynach zapraszają na porady logopedyczne Rodziców z dziećmi, u których występują symptomy niepłynności w mowie. Chcemy podzielić się z Wami Rodzice swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie sposobów niwelowania tego zaburzenia. W okresie szkolnym-jąkanie to nie tylko brak techniki mowy, ale również nasilone emocje u ucznia, czy zmiany w jego zachowaniu. To wtedy pojawia się wstyd przed mówieniem, się z kontaktów społecznych, niepowodzenia w szkole. Dlatego warto zapobiegać niepłynności, a w przypadku jej wystąpienia zdiagnozować problem.

Zapraszamy na porady logopedyczne:

• do PPP w Czerwionce-Leszczynach, ul.3 Maja 42 w dniu 26.11.2019 (wtorek) w godzinach od 15.00-17.00 prosimy o zgłoszenia drogą elektroniczną na adres: WYŚLIJ WIADOMOŚĆ do 25.11.2019r.
  • do Zamiejscowego Punktu Konsultacyjnego PPP w Rybniku, ul. 3 Maja 3 Iw dniu

27.11.2019 w godzinach od 13.00-15.00 prosimy o zgłoszenia drogą elektroniczną na adres: WYŚLIJ WIADOMOŚĆ do 25.11.2019r.

logopeda Anna Zbylut-Sobczuk
logopeda Katarzyna Toczyłowska